
Analog Devices Inc.
型号:
HMC519-SX
封装:
Die
批次:
-
描述:
IC RF AMP VSAT 18GHZ-32GHZ DIE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
2
$140.809
$281.618
10
$132.2742
$1322.742
50
$125.87348
$6293.674
请发送询价,我们将立即回复。
| Current - Supply | 65mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply | 3V |
| Test Frequency | 28GHz ~ 32GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 18GHz ~ 32GHz |
| P1dB | 14dBm |
| Noise Figure | 3.5dB |
| Package | Tray |
| RF Type | VSAT, DBS |
| Gain | 14dB |
| Base Product Number | HMC519 |