
Analog Devices Inc.
型号:
HMC463-SX
封装:
Die
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 2GHZ-20GHZ DIE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
2
$237.24825
$474.4965
10
$222.4216
$2224.216
请发送询价,我们将立即回复。
| Current - Supply | 60mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | 10GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 2GHz ~ 20GHz |
| P1dB | 16dBm |
| Noise Figure | 2.5dB |
| Package | Tray |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 14dB |
| Base Product Number | HMC463 |