
Analog Devices Inc.
型号:
HMC311LP3ETR
封装:
16-QFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 0HZ-6GHZ 16QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.742
$11.742
10
$10.7901
$107.901
25
$10.34284
$258.571
100
$9.11297
$911.297
250
$8.665672
$2166.418
请发送询价,我们将立即回复。
| Current - Supply | 74mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 0Hz ~ 6GHz |
| P1dB | 13dBm |
| Noise Figure | 4.5dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 14dB |
| Base Product Number | HMC311 |