
Amphenol ICC (FCI)
型号:
HM2R89PA8108N9LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RECEPT 99POS 2MM PRESS-FIT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.2415
$6.2415
10
$5.64395
$56.4395
25
$5.33216
$133.304
48
$5.202238
$249.707424
96
$4.94208
$474.43968
240
$4.421898
$1061.25552
480
$4.16177
$1997.6496
960
$3.64155
$3495.888
2400
$3.459472
$8302.7328
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 8 + 1 |
| Number of Positions | 99 (88 + 11 Ground) |
| Voltage Rating | 750Vrms |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Connector Usage | - |
| Termination | Press-Fit |
| Mounting Type | Board Edge, Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | Millipacs® |
| Connector Style | F 11 |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Board Guide, Shielded |
| Package | Tray |
| Base Product Number | HM2R89 |