
Broadcom Limited
型号:
HLMP-HL71-WZ0ZZ
品牌:
封装:
5mm Oval
批次:
-
描述:
LAMP 5MM ALINGAP AMB
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Wavelength - Dominant | 590nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | 40° x 100° |
| Color | Amber |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 5.20mm L x 3.80mm W |
| Millicandela Rating | - |
| Height (Max) | 11.30mm |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 5mm Oval |
| Series | - |
| Lens Style | Oval with Flat Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 594nm |
| Lens Size | - |