
Laird-Signal Integrity Products
型号:
HFB152034-000
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE CORE 165 OHM SOLID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.406
$1.406
10
$1.2654
$12.654
25
$0.93708
$23.427
50
$0.89015
$44.5075
100
$0.79648
$79.648
250
$0.749626
$187.4065
500
$0.702791
$351.3955
1000
$0.609083
$609.083
5000
$0.585656
$2928.28
请发送询价,我们将立即回复。
| Impedance @ Frequency | 165Ohm @ 300MHz |
| Inner Dimension | 0.133" Dia (3.38mm) |
| Material | HF |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Design | Solid |
| Series | HF |
| Type | Round |
| Length | 0.394" (10.00mm) |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Outer Dimension | 0.600" Dia (15.24mm) |
| Package | Bulk |