
NXP USA Inc.
型号:
HEF4538BT,653
品牌:
封装:
16-SO
批次:
-
描述:
HEF4538B - DUAL PRECISION MONOST
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Propagation Delay | 40 ns |
| Logic Type | Monostable |
| Independent Circuits | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Series | 4000B |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 15 V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 3.4mA, 3.4mA |