
Broadcom Limited
型号:
HDSP-A22C
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
DISP 14SEG 0.54" DBL RED 18DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.928
$5.928
10
$4.1914
$41.914
100
$3.43273
$343.273
500
$2.893852
$1446.926
1000
$2.654357
$2654.357
2000
$2.544594
$5089.188
请发送询价,我们将立即回复。
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 18mcd ~ 36mcd |
| Size / Dimension | 0.827" H x 0.992" W x 0.276" D (21.00mm x 25.20mm x 7.00mm) |
| Product Status | Active |
| Power Dissipation (Max) | - |
| Series | - |
| Common Pin | Common Anode |
| Display Type | 14-Segment, Alphanumeric |
| Number of Characters | 2 |
| Package / Case | 18-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Digit/Alpha Size | 0.54" (13.72mm) |
| Mfr | Broadcom Limited |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.9V |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Base Product Number | HDSP-A22 |