
Omron Automation and Safety
型号:
H7ER-N-B
封装:
-
批次:
-
描述:
TACHOMETER LCD 4 CHAR PANEL MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$114.057
$114.057
10
$107.34715
$1073.4715
25
$103.99232
$2599.808
50
$97.28323
$4864.1615
100
$91.915825
$9191.5825
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Display Characters - Height | 0.338" (8.60mm) |
| Input Type | No Voltage |
| Ingress Protection | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | - |
| Count Rate | 1kHz |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 45.00mm x 22.20mm |
| Number of Characters Per Row | 4 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.143 lb (64.86 g) |
| Series | H7ER |
| Type | Tachometer |
| Display Type | LCD - Black Characters |
| Voltage - Supply | None Required (Battery Included) |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Operating Mode | Up |
| Time Format | - |
| Package | Bulk |
| Reset | Non-Resettable |
| Base Product Number | H7ER-N |