
Assmann WSW Components
型号:
H3AAH-1606G
封装:
-
批次:
-
描述:
IDC CBL - HHSC16H/AE16G/HHSC16H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.4155
$1.4155
10
$1.24545
$12.4545
25
$1.17192
$29.298
50
$1.12328
$56.164
100
$1.074355
$107.4355
250
$0.976714
$244.1785
500
$0.879054
$439.527
1000
$0.781375
$781.375
2500
$0.70812
$1770.3
请发送询价,我们将立即回复。
| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.100" (2.54mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.050" (1.27mm) |
| Series | - |
| Length | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cable Termination | IDC |
| Base Product Number | H3AAH-16 |