
Raltron Electronics
型号:
H10S-27.120-18-F-3050-TR
封装:
-
批次:
-
描述:
CRYSTAL 27.1200MHZ 18PF SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.627
$0.627
10
$0.5225
$5.225
50
$0.47025
$23.5125
100
$0.418
$41.8
500
$0.3971
$198.55
请发送询价,我们将立即回复。
| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 130 Ohms |
| Series | H10S |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Raltron Electronics |
| Frequency | 27.12 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |