
MEAN WELL USA Inc.
型号:
GST36U12-P1J
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.019
$19.019
10
$17.4781
$174.781
25
$16.44982
$411.2455
50
$15.42192
$771.096
100
$14.393735
$1439.3735
250
$13.87969
$3469.9225
500
$13.674053
$6837.0265
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Positive Center |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Input Type | Fixed Blade |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| Approval Agency | BSMI, CB, cULus, EAC |
| Input Connector | NEMA 1-15P |
| Size / Dimension | 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Power (Watts) | 36 W |
| Series | GST36U (36W) |
| No Load Power Consumption | 75mW (Max) |
| Cord Length | 39.4" (1.00m) |
| Region Utilized | North America |
| Efficiency | Level VI |
| Voltage - Output | 12V |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | GST36U12 |