
Good-Ark Semiconductor
型号:
GSEPD15B0005
封装:
0402
批次:
-
描述:
TVS, ESD, SINGLE, BI-DIR, LOW CA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.3135
$3.135
100
$0.195225
$19.5225
500
$0.13357
$66.785
1000
$0.102752
$102.752
2000
$0.092482
$184.964
5000
$0.087343
$436.715
请发送询价,我们将立即回复。
| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | DVI, Ethernet, HDMI, USB |
| Capacitance @ Frequency | 0.05pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 35V (Typ) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 15V (Max) |
| Mfr | Good-Ark Semiconductor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |