
Micro Commercial Co
型号:
GS1Z-LTP
封装:
DO-214AC (SMA)
批次:
-
描述:
DIODE GEN PURP 2KV 1A DO214AC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.21755
$2.1755
100
$0.106115
$10.6115
500
$0.088521
$44.2605
1000
$0.061512
$61.512
2000
$0.053314
$106.628
请发送询价,我们将立即回复。
| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Reverse Recovery Time (trr) | 2.5 µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | DO-214AC (SMA) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 2000 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-214AC, SMA |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.15 V @ 1 A |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 2000 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Base Product Number | GS1Z |