首页 / 陶瓷电容器 / GRM219R71H334KA88J
GRM219R71H334KA88J
detaildesc
GRM219R71H334KA88J
Murata Electronics
型号:
GRM219R71H334KA88J
描述:
CAP CER 0.33UF 50V X7R 0805
库存 : 93470
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient X7R
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series GRM
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 0.33 µF