GNM314F52A222ZD01D
detaildesc
GNM314F52A222ZD01D
Murata Electronics
型号:
GNM314F52A222ZD01D
封装:
1206 (3216 Metric)
描述:
CAP ARRAY 2200PF 100V Y5V 1206
用户指南
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance -20%, +80%
Voltage - Rated 100 V
Temperature Coefficient Y5V (F)
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206 (3216 Metric)
Ratings -
Series GNM
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Murata Electronics
Capacitance 2200pF