FW-05-03-F-D-250-150-P
detaildesc
FW-05-03-F-D-250-150-P
Samtec Inc.
型号:
FW-05-03-F-D-250-150-P
描述:
CONN HDR 10POS 0.05 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Color Black
Length - Post (Mating) 0.150" (3.810mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.400" (10.160mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.250" (6.350mm)