FW-02-05-G-D-408-193
detaildesc
FW-02-05-G-D-408-193
Samtec Inc.
型号:
FW-02-05-G-D-408-193
描述:
CONN HDR 4POS 0.05 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 4
Color Black
Length - Post (Mating) 0.193" (4.902mm)
Row Spacing 0.050" (1.27mm)
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.601" (15.265mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.408" (10.363mm)