FMP300FTF73-84K5
detaildesc
FMP300FTF73-84K5
YAGEO
型号:
FMP300FTF73-84K5
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 84.5K OHM 1% 3W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 84.5 kOhms
Power (Watts) 3W