F980G475MUA
detaildesc
F980G475MUA
KYOCERA AVX
型号:
F980G475MUA
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP TANT 4.7UF 20% 4V 0402
库存 : 14865
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code U
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Product Status Not For New Designs
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 20Ohm
Series F98
Type Molded
Package / Case 0402 (1106 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 4.7 µF