EXC450MR
detaildesc
EXC450MR
TE Connectivity Laird
型号:
EXC450MR
描述:
RF ANT 460MHZ WHIP STR MR CONN
用户指南
Frequency Range 450MHz ~ 470MHz
Applications Bluetooth, Wi-Fi
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination MR
Mounting Type Connector Mount
RF Family/Standard Bluetooth, WiFi
Height (Max) 6.900" (175.26mm)
Product Status Obsolete
VSWR 1.5
Antenna Type Whip, Straight
Series EXC
Frequency (Center/Band) 460MHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Return Loss -
Features -
Package Bulk
Gain -
Base Product Number EXC450
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)