ETS180750UC-P51-ET
detaildesc
ETS180750UC-P51-ET
CUI Inc.
型号:
ETS180750UC-P51-ET
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 135W
用户指南
Polarization -
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CE, cULus, TUVgs
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 3.17" L x 1.97" W x 1.22" H (80.6mm x 50.0mm x 31.0mm)
Product Status Obsolete
Weight 0.254 lb (115.21 g)
Current - Output (Max) 7.5A
Power (Watts) 135 W
Series ETS-U (150W)
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Cord Length 47.2" (1.20m)
Region Utilized North America
Efficiency Level V
Voltage - Output 18V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC