ERJ-P14F2321U
detaildesc
ERJ-P14F2321U
Panasonic Electronic Components
型号:
ERJ-P14F2321U
封装:
1210
描述:
RES SMD 2.32 KOHM 1% 1/2W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.32 kOhms
Power (Watts) 0.5W, 1/2W