ERA-1AEB3480C
detaildesc
ERA-1AEB3480C
Panasonic Electronic Components
型号:
ERA-1AEB3480C
封装:
0201
描述:
RES SMD 348 OHM 0.1% 1/20W 0201
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings -
Resistance 348 Ohms
Power (Watts) 0.05W, 1/20W