ELL-VEG100M
detaildesc
ELL-VEG100M
Panasonic Electronic Components
型号:
ELL-VEG100M
描述:
FIXED IND 10UH 600MA 480MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 520mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 600 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 480mOhm
Ratings -
Inductance 10 µH