ELL-6PM6R8N
detaildesc
ELL-6PM6R8N
Panasonic Electronic Components
型号:
ELL-6PM6R8N
描述:
FIXED IND 6.8UH 1.35A 57MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.35 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 57mOhm
Ratings -
Inductance 6.8 µH