首页 / 晶体 / ECS-270-12-33-AGN-TR
ECS-270-12-33-AGN-TR
detaildesc
ECS-270-12-33-AGN-TR
ECS Inc.
型号:
ECS-270-12-33-AGN-TR
品牌:
ECS Inc.
描述:
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
库存 : 831
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series ECX-32
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr ECS Inc.
Frequency 27 MHz