ECQ-UAAF224M
detaildesc
ECQ-UAAF224M
Panasonic Electronic Components
型号:
ECQ-UAAF224M
描述:
CAP FILM 0.22UF 20% 275VAC RAD
库存 : 305560
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 110°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications EMI, RFI Suppression
Height - Seated (Max) 0.571" (14.50mm)
Tolerance ±20%
Termination PC Pins
Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.689" L x 0.295" W (17.50mm x 7.50mm)
Product Status Active
Ratings X2
Series ECQ-UA
Voltage Rating - DC -
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC 275V
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 0.22 µF