DWM-50-53-S-D-385
detaildesc
DWM-50-53-S-D-385
Samtec Inc.
型号:
DWM-50-53-S-D-385
描述:
CONN HDR 100POS 0.05 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Color Black
Length - Post (Mating) -
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.505" (12.827mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)
Length - Stack Height 0.385" (9.779mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)