DW-46-12-F-D-750
detaildesc
DW-46-12-F-D-750
Samtec Inc.
型号:
DW-46-12-F-D-750
描述:
CONN HDR 92POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 92
Color Black
Length - Post (Mating) 0.170" (4.318mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.750" (19.050mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)