DW-44-12-F-D-770
detaildesc
DW-44-12-F-D-770
Samtec Inc.
型号:
DW-44-12-F-D-770
描述:
CONN HDR 88POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 88
Color Black
Length - Post (Mating) 0.150" (3.810mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.770" (19.558mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)