DW-22-09-G-D-200
detaildesc
DW-22-09-G-D-200
Samtec Inc.
型号:
DW-22-09-G-D-200
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN HDR 44POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 44
Color Black
Length - Post (Mating) 0.420" (10.668mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)