DW-17-12-F-D-200
detaildesc
DW-17-12-F-D-200
Samtec Inc.
型号:
DW-17-12-F-D-200
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN HDR 34POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Black
Length - Post (Mating) 0.720" (18.288mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)