DME4P22K-F
detaildesc
DME4P22K-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
DME4P22K-F
描述:
CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
库存 : 617
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Polyester, Metallized
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.571" (14.50mm)
Tolerance ±10%
Termination PC Pins
Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DME
Voltage Rating - DC 400V
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC 200V
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 0.22 µF