首页 / 晶体 / CSM1Z-A5B2C3-60-8.0D18
CSM1Z-A5B2C3-60-8.0D18
detaildesc
CSM1Z-A5B2C3-60-8.0D18
Cardinal Components Inc.
型号:
CSM1Z-A5B2C3-60-8.0D18
描述:
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
用户指南
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series CSM1
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49S
Mfr Cardinal Components Inc.
Frequency 8 MHz