首页 / 热缩管 / CGPT-24/8-0-SP
CGPT-24/8-0-SP
detaildesc
CGPT-24/8-0-SP
TE Connectivity Raychem Cable Protection
型号:
CGPT-24/8-0-SP
描述:
CGPT-24/8-0-SP 1=1M
用户指南
Inner Diameter - Recovered 0.315" (8.00mm)
Shrink Temperature 80°C
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Storage/Refrigeration Temperature 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Color Black
Recovered Wall Thickness 0.039" (0.99mm)
Material Polyolefin (PO)
Product Status Active
Series CGPT
Shrinkage Ratio 3 to 1
Type Tubing, Flexible
Length 3.28' (1.00m)
Shelf Life Start Date of Manufacture
Inner Diameter - Supplied 0.945" (24.00mm)