
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
CDV30FH102JO3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP MICA 1000PF 5% 1.5KV RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.962
$18.962
10
$18.012
$180.12
50
$15.1677
$758.385
100
$14.21979
$1421.979
500
$12.60821
$6304.105
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Mica |
| Height - Seated (Max) | 0.858" (21.80mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.437" (11.10mm) |
| Voltage - Rated | 1.5 kV |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.772" L x 0.260" W (19.60mm x 6.60mm) |
| Product Status | Active |
| Series | CDV30 |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 1000 pF |
| Features | General Purpose |
| Package | Bulk |