
CUI Devices
型号:
CDS-40304-L100
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 79DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.3295
$5.3295
10
$4.3966
$43.966
25
$4.05346
$101.3365
50
$3.80475
$190.2375
100
$3.565255
$356.5255
450
$3.15704
$1420.668
请发送询价,我们将立即回复。
| Frequency Range | 320 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Rectangular |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.280" (7.10mm) |
| Termination | Wire Leads |
| Size / Dimension | 1.575" L x 1.181" W (40.00mm x 30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | CDS |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 2 W |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 3 W |
| Frequency - Self Resonant | 400Hz |
| Mfr | CUI Devices |
| Material - Cone | Paper/Cloth |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 4 Ohms |
| Base Product Number | CDS-40304 |
| Efficiency - Testing | 1W/1M |
| Efficiency - dBA | 79.00 |