
Texas Instruments
型号:
CDCLVD1213RGTT
封装:
16-VQFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC CLK BUFFER 1:4 800MHZ 16VQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.431
$10.431
10
$9.42115
$94.2115
25
$8.98282
$224.5705
100
$7.799595
$779.9595
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VQFN (3x3) |
| Series | - |
| Input | CML, LVDS, LVPECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Divider |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 2.625V |
| Output | LVDS |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 800 MHz |
| Base Product Number | CDCLVD1213 |