
Crystek Corporation
型号:
CCPD-575X-50-100.000
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC XO 100.0MHZ 3.3V HCMOS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$20.9
$20.9
10
$19.50445
$195.0445
50
$19.15637
$957.8185
100
$18.529465
$1852.9465
500
$18.111522
$9055.761
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 88mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.295" L x 0.200" W (7.50mm x 5.08mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CCPD-575 |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | LVPECL |
| Mfr | Crystek Corporation |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 100 MHz |
| Package | Strip |