
Crystek Corporation
型号:
CCPD-033-50-156.250
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.9825
$6.9825
10
$6.5702
$65.702
50
$6.36538
$318.269
100
$6.15999
$615.999
500
$5.749324
$2874.662
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 88mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CCPD-033 |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | LVPECL |
| Mfr | Crystek Corporation |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 156.25 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |