
YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.228
$0.228
10
$0.1539
$1.539
50
$0.10279
$5.1395
100
$0.0874
$8.74
500
$0.061674
$30.837
1000
$0.05396
$53.96
2500
$0.051395
$128.4875
5000
$0.047538
$237.69
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 6.3V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CC |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mfr | YAGEO |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |