
OptiFuse
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$24.149
$24.149
10
$23.3491
$233.491
25
$22.44546
$561.1365
50
$17.5598
$877.99
100
$14.3393
$1433.93
250
$14.0182
$3504.55
500
$11.67835
$5839.175
1000
$10.97345
$10973.45
请发送询价,我们将立即回复。
| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 70A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | CBW68 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | OptiFuse |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | CBW68 |