
Essentra Components
型号:
CBS-TF-8-19
封装:
-
批次:
-
描述:
BRD SPT SNAP FIT SCREW MNT 1/2"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6745
$0.6745
5
$0.5814
$2.907
10
$0.48545
$4.8545
25
$0.456
$11.4
50
$0.43662
$21.831
100
$0.388075
$38.8075
250
$0.368638
$92.1595
500
$0.349258
$174.629
1000
$0.32985
$329.85
请发送询价,我们将立即回复。
| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, CBS-TF |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Length - Overall | 0.902" (22.90mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Holding Type | Snap Fit |
| Features | 6-32 Thread |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CBS-TF |