
Essentra Components
型号:
CBRLDS060A
封装:
-
批次:
-
描述:
REVERSE MOUNT SUPPORT,LOCKING,.1
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6175
$0.6175
5
$0.5263
$2.6315
10
$0.4389
$4.389
25
$0.4123
$10.3075
50
$0.39482
$19.741
100
$0.351025
$35.1025
250
$0.333488
$83.372
500
$0.315913
$157.9565
1000
$0.298366
$298.366
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | Richco, CBRLDS |
| Between Board Height | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Length - Overall | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.216" (5.49mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Material | Nylon |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |