
Essentra Components
型号:
CBLSP235A
封装:
-
批次:
-
描述:
PCB SUPPORT,TOP HL:LOCK ARROWHEA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5415
$0.5415
5
$0.4617
$2.3085
10
$0.38475
$3.8475
25
$0.36176
$9.044
50
$0.34618
$17.309
100
$0.3078
$30.78
250
$0.292372
$73.093
500
$0.276982
$138.491
1000
$0.261602
$261.602
请发送询价,我们将立即回复。
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, CBLSP |
| Between Board Height | 0.551" (14.00mm) |
| Length - Overall | - |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | - |
| Package | Bag |