
KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.0495
$3.0495
10
$2.4662
$24.662
50
$2.15251
$107.6255
100
$1.883375
$188.3375
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | Solder Pads |
| Lead Spacing | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.413" L x 0.299" W (10.50mm x 7.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CB |
| Voltage Rating - DC | 63V |
| Package / Case | 4030 (10276 Metric) |
| Voltage Rating - AC | 40V |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | High Temperature |
| Package | Tape & Reel (TR) |