
KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1875
$1.1875
10
$0.93955
$9.3955
50
$0.81434
$40.717
100
$0.704615
$70.4615
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | Solder Pads |
| Lead Spacing | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CB |
| Voltage Rating - DC | 100V |
| Package / Case | 1812 (4532 Metric) |
| Voltage Rating - AC | 63V |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |