
KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5295
$1.5295
10
$1.2046
$12.046
50
$1.04405
$52.2025
100
$0.90345
$90.345
500
$0.682632
$341.316
1000
$0.602328
$602.328
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.083" (2.10mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Termination | Solder Pads |
| Lead Spacing | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CB |
| Voltage Rating - DC | 16V |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Voltage Rating - AC | 10V |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |