
Floyd Bell Inc
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$148.922
$148.922
10
$146.129
$1461.29
25
$140.6855
$3517.1375
50
$135.261
$6763.05
100
$129.8175
$12981.75
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 1.550" (39.37mm) |
| Approval Agency | UL, UR |
| Termination | Wire Leads |
| Current - Supply | 30 ~ 40mA |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.858" Dia (47.20mm) |
| Voltage Range | 9 ~ 30V |
| Product Status | Active |
| Series | CAN Alarm |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 108dB @ 30V, 61cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | Floyd Bell Inc |
| Frequency | 1.8kHz |
| Operating Mode | Multiple Tone |
| Package | Bulk |
| Port Location | Top |
| Base Product Number | CAN-96 |